Na prázdniny s turnajovým víťazstvom

Ukončenie sezóny prípraviek MFK Rožňava U9 (r. n. 2013) prebehlo na turnaji v Tornali druhý júlový víkend. Podujatia sa zúčastnilo 5 mužstiev z toho dva z Maďarska a tri zo Slovenska. Hralo sa systémom každý s každým 1×15 min. Chlapcom MFK Rožňava U9 sa darilo veľmi dobre, keď v žiadnom zápase nenašli premožiteľa. Zaslúžene sa tak stali víťazmi tohto turnaja. „Chlapcom gratulujem, verím, že ich práve toto víťazstvo posunulo a motivovalo do ďalšej tvrdej práce, ktorá ich po letných prázdninách čaká. Verím, a dúfam, že sa po prázdninách všetci spoločne stretneme zdraví a plní elánu do ďalšej spoločnej práce,“ uviedol koordinátor prípraviek MFK Rožňava Filip Pollák. Chlapci MFK Rožňava U7, U8, U9, U10 sa po letných prázdninách opäť stretnú 22. augusta 2022. Medzitým chlapci MFK Rožňava absolvujú letné kempy, tábory v rôznych futbalových akadémiách, kluboch, kde ich čaká množstvo zábavy, nových priateľstiev a nových futbalových skúsenosti. MFK Rožňava v spolupráci s CFT Academy tiež organizuje letný futbalový kemp, ktorý začína 18. júla a konči 22. júla 2022. Futbalový kemp bude prebiehať v domácich podmienkach na futbalovom štadióne MFK Rožňava každý deň so začiatkom od 9.00 – 16.00 hod. 

„Chlapcom MFK Rožňava chcem poďakovať za ich predvedené výkony, ktoré predvádzali počas celej sezóny v tréningovom procese, či na turnaj. Rodičom za ich neustálu podporu svojich detí a za vzornú reprezentáciu klubu MFK Rožňava. Trénerom za ich vytrvalú a namáhavú prácu, ktorú pre klub MFK Rožňava odvádzajú. Štatutárom klubu MFK Rožňava p. Soňa Domiková a p. Michal Domik, ktorí počas celej sezóny podporovali celý klub MFK Rožňava, patrí veľké ďakujem. Samozrejme poďakovanie patrí aj všetkým partnerom, ktorí akokoľvek podporujú klub MFK Rožňava,“ uviedol Pollák.

MFK Rožňava počas turnaja v Tornali reprezentovali: Stanko Šimčák, Alex Ambrúž, Boris Greš, Dominic Oravec, Jakub Lorincz, Jakub Urban, Martin Hric, Tomáš Pitoňák, Michal Jesenák, Adam Baraxa, Oliver Anna, Tomáš Balta.

Najlepšie hodnotený brankár turnaj bol Stanko Šimčák (MFK Rožňava).

Zdieľať